Yumuşacık Et ve Tavuk Mangal Yapımı – Piknik için Hazırlıklarım ( Vlog)

Must Try

Yumuşacık Et ve Tavuk Mangal Yapımı – Piknik için Hazırlıklarım ( Vlog)Kullandığım Su bardağı ölçüsü 200 ml

A-Z Hazırlayan : Safiye Aras 🙂

Sayfalarımı takibe alabilirsiniz 🙂

Resimli Detaylı Püf Noktalarıyla Yemek Tarifleri

https://hayalimdekiyemekler.com/

Facebook : https://www.facebook.com/pages/Hayalimdekiyemekler/284836254958186?hc_location=timeline

Instagram : http://instagram.com/hayalimdekiyemekler/

Pinterest: http://tr.pinterest.com/0s0gfu6kgyq6qbj/

Yeni Tarifler için Telefonunuza indirmek isterseniz,verdiğim linklerden hemen indirebilirsiniz ve uygulamamıza puan vermeyi, yorum yapmayı unutmayın 🙂

İos Uygulama ( Appstore ) : https://itunes.apple.com/fr/app/hayalimdeki-yemekler/id1117374761?l=en&mt=8

Android Uygulama için ( Gogle Play ) : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hayalimdekiyemekler&hl=tr

Youtube Kanalıma Abone olun 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCpwA5ZcoyBCOJDHJEzQP_Cg

Youtube’da izlemek için Tıkla

- Advertisement -

36 YORUMLAR

  1. sevigili safiye hanımkolay kolay yorum yapmam sayfalara ama ortada bir emek varsa ve bu emek takdiri hak ediyorsa bende izninizle birkaç cümle yazmak isterim.geçen facebook sayfanızda piknik paylaşımınıza yapılan eleştirileri çok kınıyarak okudum.bir yemek sayfasına yapılan gereksiz nahoş söylemleri talihsiz,cahilce buluyorum.bana göre gerek kanalınız gerekse sayfanız övgüyü hak ediyor…bizler annelerimizin bize öğrettiği sofra kültürüyle büyüdük,gerek mutfak adabımız gerekse sofra düzenimiz hep onların mirası..annemin bir el lezzeti vardı.ve ben yıllarva gurbette olduğum için hep bu özlemle girdim mutfağa.bu yüzden yemek sayfalarına pek itibar etmezdim..ama bin kere maşallah el lezzetiniz ve sunumlarınız o kadar güzel ve doğal ki annemden sonra danıştığım ilk kişisiniz.paylaştığınız bir tarifi gönül rahatlığıyla ilk defada olsa gözüm kapalı yapıyorum.biliyorum ki pişman olmyacağım bir lezzeti soframda çocuklarıma eşime ve misafirlerime sunuyorum.gelecek nesillerin helede anacığını kaybetmiş genç kızlarımızın rahatlıkla izleyerek öğrenebileceği çok kolay lezzetli tarifleriniz var..meyve veren ağaç taşlanır safiye hanım siz durmayın kafanızada takmayın Rabbim yolunuzu her daim açık etsin sevgi ve saygılarımla YASEMİN ÖZUYAR 🤗

  2. maşallah senin gibi kadın kocasını vezir eder hamarat becerikli tam Osmanlı Anadolu kadını. simdiki kızlar elini hicbirseye değmek istemiyor. herif getirsin yiyelim. hersey hazır konserve doğranmış dondurulmuş.

  3. Abla rahatsız ettiysem kusura bakma. Biliyorsun Türkiye’de Teknosa Vatan Computer tarzı teknoloji mağazaları var. Fransa da elektronik ürün satan büyük mağazaların adını söyler misin. Türkiye deki fiyatlar ile karşılaştırma yapacağımda. Bu arada ellerinize sağlık videoları çok iyi editliyorsunuz.

  4. Safiye hanım yaa bir yemek tarifi bu kadar mı açıklayıcı kolay verilir.ben yemek yapmayi çok seviyorum ve sizin bütün videolarınızı izledim hepsi birbirinden güzel çok güzel bir anarşiniz başarılarınızın devamını dilerim Iyi günler.. ben güzel izmir den..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Latest Recipes

- Advertisement -

More Recipes Like This

- Advertisement -
situs slot terpercaya