PATLICAN KEBABI LEVEL ATLADI ✅SADECE 1 PATLICANLA YAPTIM💯İFTAR MASASININ YILDIZI OLUR ✅İFTAR YEMEĞİ

Must Try

PATLICAN KEBABI LEVEL ATLADI ✅SADECE 1 PATLICANLA YAPTIM💯İFTAR MASASININ YILDIZI OLUR ✅İFTAR YEMEĞİkolay tarifler,yemek tarifleri,Etli Yemekler,Köfteler ve Dolmalar,Ramazan’a ozel iftar yemekleri ana yemek tarifleri,fırın yemekleri,fırında patlıcan kebabı,iftara özel yemek tarifleri,kolay yemek tarifleri,kolay yemekler,Patlıcan Kebabı,patlıcan kebabı nasıl yapılır,patlıcanla yapılan yemekler,patlıcanlı tarifler,ramazan yemekleri,videolu patlıcan kebabı tarifi,videolu yemek tarifleri

Youtube’da izlemek için Tıkla

- Advertisement -

25 YORUMLAR

  1. Bir Gaziantepli olarak bana göre de patlıcan kebabına yapılan bi hakaret olarak görüyorum malesef. Bazı yemek saf haliyle kalmalı. Kültürü sofistike etmek cebini düşünenlerin işi olur anca. Keşke yemeğe başka isim koyupta yayınlamış olsaydınız videoyu. Tadının güzel olduğundan şüphem yok ama bu bir patlıcan kebabı değil malesef. Hem de patlıcan kebabı servis edilmez . Ortaya tepsi koyulur lavaş ekmeğin arasına patlıcan, kıyma, domates, biber ve soğan konur, dürüm edilir yenir. Sizin tepside yemeğe tat katan yan ürünlerde yok domates biber sarımsak gibi. Valla başta da dediğim gibi patlıcan kebabına hakaret olmuş keşke yemeğin ismini farklı şekilde koyup yayınlasaydınız.

  2. Yaptım çok güzel oldu teşekkürler. Ama bende tombul közlemelik patlıcan değil normal patlıcan vardı ortadan ikiye kesince dolduracak bi şey kalmayacaktı ben de kabuğunu biraz kalın soyar gibi tek tarafından kestim patlıcanı sonra çatal koyup çizikler attım sizin gibi NORMAL PATLICANLA DA OLUYOR YANİ. Belki benim gibi elinde normal patlıcan olanlar için söylemek istedim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Latest Recipes

- Advertisement -

More Recipes Like This

- Advertisement -
situs slot terpercaya